מי כסף

המוצרים שלנו מבוססים מי כסף מכל הסיבות הנכונות. 
רצינו לשתף אתכם מה הן...

מה זה מי כסף?
מדובר בתרחיף של יוני כסף טעונים חיובית במים טהורים 

היטוריה ומדע 
כבר במצריים ויון לפני 2000 שנים, תרבויות גאוניות שהכינו לנו את התשתית של כל מה שאנחנו יודעים היום, נעשה שימוש קבוע בכוח הריפוי ויכולת ההגנה האנטיביוטית של הכסף. הקדמונים שמו לב שכאשר מאחסנים את המזון והמשקה, הם שומרים על טריותם והם עצמם חולים פחות. 

השימוש בכלי כסף ומי כסף נועד להגנה מפני התפתחות זיהומים וחיידקים השמדתם.
היפוקרטס, אבי הרפואה העתיקה קבע כי לכסף תכונות ריפוי עוצמתיות ביותר של הגוף ושל מחלות עור מכל הסוגים, לא פחות מזה הוא אלוף באיחוי פצעים וחבלות. מאז ועד היום נעשו אלפי מחקרים שהוכיחו את המכניזם שבו כסף משמיד חיידקים פטריות ונגיפים.

שיטת העבודה של יוני כסף טהור
מדובר ביסוד טבע שהוא גם אלגנטי וגם מתוחכם!! שיטת הפעולה שלו יעילה ועוצמתית. על ידי שיתוק חילוף החמצן בתאיהם של מזיקים הוא מונע את היכולת שלהם להתרבות . יצורים אלה אינם מתקיימים בסביבה שבה מצוי כסף.

מהם השימושים בימינו ?

כחלק מתהליך החזרה לטבע מליוני אנשים שותים מי כסף כתוסף תזונה מתוך אמונה בכוחות הריפוי הטבעיים שלו, לעידוד המערכת החיסונית וכתחליף לתרופות למחלות ומניעתן.

בנאסא הבינו את הפוטנציאל ולכן משנות ה 60 ואילך מותקנים מחוללי ייצור מי כסף לשתייה בכל המעבורות ותחנות החלל.

אז למה אנחנו משלבים מי כסף טהור במוצרים שלנו?

כפי שמובן, מי כסף טהור היא האנטיביוטיקה המקורית ונמצאת מימי קדם בשימוש בני אדם. הבנו שמדובר ביסוד טבע ייחודי וחד פעמי שמגויס מאז ומעולם למלחמה במיקרואורגניזמים המזיקים לגוף ולעור שלנו. הבנו שהוא עוזר לנו להילחם ולרפא תופעות רבות כמו אקנה, פסוריאזיס, אקזמה, סבוריאה, זיהומים פטריתיים ובאופן כללי מתחזק אותנו צעירות ויפות בהיותו חומר משמר ראשון במעלה.
החלטנו בדורית דורון לשלב את האלמנט היקר והיוקרתי הזה שעושה עבודה מדהימה, כבסיס לכל המוצרים לתוספת עוצמה וכוחות ריפוי הכי טבעיים שיש.