הסיפור שלנו

הסיפור מתחיל בילדה עם לחיים אדומות. כאלה שלכל הדודים בא לצבוט.

בתור נערה הילדה מגלה שזה מפריע לה, היא מסתכלת במראה ורואה פסים קטנים שהולכים לכל הכיוונים כמו מפה של שבילים נסתרים בהימלאיה. 

היא מתחילה לחשוב ולקרוא ולנסות את כל הקרמים היקרים האלה שג’ניפר אניסטון ובראד פיט נשבעים עליהם, ומורחים איזה שכבה עבה לפני שהם קמים לצחצח שיניים בבוקר.

היא קונה את כל המגזינים הנחשבים INSTYLE ו ALLURE  וקוראת בלילה באדיקות את כל ההמלצות והטיפולים שקיימים, רק בשביל להפוך את הלחיים האלה ללבנות ואחידות.

בשלב שהיא קולטת שהשינוי ניכר בעיקר בחשבון הבנק שלה וכשהיא מתחילה להבין שבכל מוצר נחשק וסלבריטאי יש המון חומרים שלא בא לה לשים על הפנים, היא חוזרת לאהבה הישנה שלה לצמחים.

היא מתחילה להתחבר ולחקור ולהבין את הכוח והעוצמה שיש לצמחים, כוח רפואי. קסם של הטבע.

היא פוגשת לראשונה את הסיפור של ערמונית הסוסים. הדבר הזה שיעזור לה להירפא ולהשאיר מאחוריה את מה שכל כך הפריע לה כל השנים כשהסתכלה במראה.

כמה צמחים יכולים לעזור לנו אם רק מבינים איך להשתמש בהם

המפגש היה מרגש. העלים בירוק הכי נכון, גדולים ומקובצים בחמישיות. בתוך כל מעטפת קוצנית בירוק בהיר ישב לו ערמון מבריק שרק מחכה שיהפכו אותו למזור של טרדות של אישה אחת צעירה.

זה היה המפגש הראשון מרבים, כל הנסיעות לארצות הקרות היו קשורות לזמן ההבשלה, לאיסוף הערמונים ולרקיחה. הידע בכימיה עזר, מאז החיבור היה מגנטי.

מצד אחד לימודים והבנה של החומרים המופלאים שנמצאים בכל צמח, מה כל אחד יודע לעשות, איך המולקולות האלה יכולות לרפא כל כך הרבה בעיות מבפנים ומבחוץ.

כמה צמחים יכולים לעזור לנו אם רק מבינים איך להשתמש בהם, לשפר את המראה של העור וממש  להבריא תופעות מטרידות שמשבשות לנו את סדר היום ומקשות על ניהול דימוי עצמי חיובי באופן כללי.

הראשון היה BLUSH CONTROL. שם היה ברור שנגמרו הבעיות שלה. הלחיים הפכו דומות יותר לאלה של בובות חרסינה מקוריאה שרואים כל הזמן באינסטגרם .

אחריו – הגיע VIVA VAIN, המענה הכי טבעי ואמיתי לכל הבנות שמשתגעות מהורידים הצבעוניים האלה ברגליים. ערמונית הסוסים בשיא תפארתה.

ההמשך היה טבעי ומתבקש, עם העמקת הידע ביכולות של המון צמחים שלכל אחד מהם תכונת ריפוי אופיינית ובכל זאת – העיקר הוא הכוח הסינרגי של הצמח כולו, הערך המוסף של הדבר המושלם. הטבע בצנצנת. 

האושר הוא אוסף של רגעים שבהם האדם מבין שיש לו את היכולת לעזור לאנשים.

רגעי האושר שבהם עברה ליוליה אקזמה שהיתה לה מגיל 19 והנה עכשיו היא מגדלת לעצמה ציפורניים מצוירות ולא מתביישת לפתוח את היד הקפוצה. האושר כשלמקס עבר הפסוריאזיס שכל כך הפריע לו לבשל, כשהפצעים על הפנים של שי השתפרו עד שבקושי היה צריך להתאפר בקליפ שצולם כשהוא שר.

אוסף הרגעים האלה, הביאו אותי, דורית, הילדה הקטנה עם הלחיים האדומות, לרצות לשתף את כל העולם ביכולת המופלאה הזאת. ביחד עם לובה, שהיא חברה, כימאית וקוסמטיקאית וסינרגית בדיוק כמו הצמחים שלנו, רקחנו, בדקנו ויצרנו סדרת מוצרים מהלב.

כולם טבעיים, עם מלא צמחים שעושים עבודה נהדרת, בלי חומרים מלאכותיים שאנחנו פחות אוהבות, עם סקס אפיל והרגשה יוקרתית אמיתית בכל שימוש. אפקטיביות עם סטייל.                                                                

מגישות לכם את הטבע באריזה. באהבה.