הצהרת נגישות

חברת “דורית דורון קוסמטיקה טבעית” מחויבת ליצירת חוויית שירות חיובית לכלל לקוחותיה בכל ערוצי הפעילות. 
בהתאם למחויבות זו ועל פי הוראות חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות, תשנ”ח-1998, ותקנותיו, מבצעת החברה התאמות נגישות באתר האינטרנט שלה בליוויי יועצי נגישות ועוד גורמים מקצועיים, על מנת לאפשר שירות מלא, מהיר ויעיל  לכל לקוחותיה.

הסדרי נגישות

חברתנו מעניקה את השירותים ללקוחותיה במגוון ערוצי תקשורת מונגשים – אתר אינטרנט, עמוד אינסטגרם ודף פייסבוק ומזמינה את לקוחותינו לפנות באמצעות אחת מהדרכים האלה.

שירות לקוחות נגיש

עובדי החברה אשר מעניקים שירות ללקוחות החברה, עברו הדרכה והכשרה בהיבטים של מתן שירות לאנשים עם מוגבלות וקיבלו כלים בקשר למתן שירות נגיש ואופן טיפול בפניות של לקוחות בקשר עם שירות נגיש.

להלן אפשרויות חלופיות ליצירת קשר עם שירות הלקוחות הטלפוני של החברה : ניתן לשלוח הודעה באמצעות דואר אלקטרוני או לפנות אלינו באמצעות עמוד צור קשר באתר. כמו- כן, ניתן ליצור קשר עם נציגי החברה באמצעות דף הפייסבוק ועמוד האינסטגרם. יש לציין דרך התקשרות מועדפת למענה חוזר.

מידע על נגישות האתר:

חברתנו ביצעה התאמות בכל הנוגע לנגישות באתר האינטרנט בכדי לאפשר לאנשים בעלי צרכים מיוחדים או בעלי מוגבלות לגלוש באותה רמה של הנאה ויעילות ככל הגולשים.

אתר אינטרנט זה עומד בדרישות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע”ג-2013, בכפוף לסייגים שלהלן:
התאמות הנגישות בוצעו עפ”י המלצות התקן הישראלי (ת”י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.0 הבינלאומי.
• הבדיקות נבחנו לתאימות הגבוהה ביותר עבור הדפדפן.
• האתר מספק מבנה סמנטי עבור טכנולוגיות מסייעות ותמיכה בדפוס השימוש המקובל להפעלה עם מקלדת בעזרת מקשי החיצים, Enter ו- Esc ליציאה מתפריטים וחלונות.
• מותאם לתצוגה בדפדפנים הנפוצים כאמור לעיל.
• מותאם לתוכנת קורא מסך NVDA.

אנו עושים את כל המאמצים להנגיש את כל רכיבי אתר האינטרנט, בצורה האופטימלית ובאופן שיאפשר קבלת שירות מיטבי לכל לקוחות החברה, לרבות לקוחות בעלי מוגבלויות.

אם בכל זאת נתקלת בבעיה או בתקלה כלשהי בנושא הנגישות, או במידה ויש לך הצעות לשיפור, נשמח שתעדכן אותנו בכך באמצעות טופס יצירת קשר בעמוד הנ”ל למטה או דרך רכז הנגישות של החברה ואנו נעשה כל מאמץ למצוא עבורך פתרון מתאים ולטפל בתקלה בהקדם ככל שניתן.

פרטי קשר רכז הנגישות
שם :מיטל לב

טלפון : 0525-338864

דואר אלקטרוני : [email protected]

טופס דיווח

טופס זה אמור לשמש לדיווח על הפרות נגישות בלבד,
אין זה בשום פנים ואופן שיטה ליצור קשר עם בעל האתר.