חוות דעת של לקוחות

שי אברג'יל ביקורת מאומתת

מושלם!!!!

כבר 4 חודשים שאני משתמש במסכה SPONGILLA HERBA יום כן יום לא. כשהתחלתי להשתמש העור שלי היה שומני מאוד בעיקר באיזור האף והמצח. עכשיו, לאחר השימוש העור חלק ולא שומני. הרגשתי בהבדל לאחר כמה ימים. ממליץ בחום! -> לדף המוצר...

זוהר ש ביקורת מאומתת

העור קיבל מראה אחיד ונקי, התבהר משמעותית ונעשה רך, גמיש וקורן

התחלתי למרוח את הקרם בערך כ-חודש לפני החתונה שלי.

העור שלי נטה לפיגמנטציה וחוסר אחידות, כהויות ומראה יבש וחסר ״חיים״. לאחר כחודש התמדה התקבלו תוצאות יפות.

העור קיבל מראה אחיד ונקי, התבהר משמעותית ונעשה רך, גמיש וקורן. ביום החתונה קיבלתי תוצאה נהדרת יחד עם האיפור שהונח, הכל ישב בצורה יפה מאוד. מומלץ.

דורית ט ביקורת מאומתת

המוצר שינה לי את החיים. אני לבנה וזוהרת. מאושרת.

המוצר שינה לי את החיים. שחרר אותי מהצורך להעמיס שכבות של מייק אפ. אני לבנה וזוהרת. מאושרת.

נטשה ס ביקורת מאומתת

אני לא מאמינה איזה טוב זה עשה לי לפנים

יש לי עור שמן כל החיים. אף פעם לא יכלתי להשתמש בקרם לחות. אחרי שהשתמשתי בקרם קל הזה אני לא מאמינה איזה טוב זה עשה לי לפנים. זה נספג הכי מהר בעולם ואני מרגישה שהעור שלי רך ונאים כמו שלא היה אף פעם. 

יוליה פ ביקורת מאומתת

תוך מספר ימים רואים תוצאות ברורות!

אקזמה קשה בעור,  שבאמת הצלחתי לנצח!

יוליה פ ביקורת מאומתת

המוצר שממש שינה לי את החיים!

אקזמה בעור,  שנה וחצי אחרי!

ריבי ה ביקורת מאומתת

התוצאות פשוט מדהימות!

לובה ס ביקורת מאומתת

העור נראה חדש לגמרי, הקמטים נעלמו! 

טיפלתי בפנים בשני המוצרים REViTAmin ,HyloFlow במשך שלושה ימים וראיתי הבדל ענקי מיידית. העור נראה חדש לגמרי, הקמטים נעלמו!  הכל נראה טרי וחלק כשנוגעים. תודה רבה לכם, אין עליכם!

Marites l ביקורת מאומתת

this is happiness for me! ????

I received your products after suffering from saborea and blackheads For years with no hope. It is unbelievable change in my skin after short time of use. It is total change in my life! this is happiness for me! Thank you so much

קווין ש ביקורת מאומתת

עור הפנים מתנקה בצורה נהדרת וללא תופעות לוואי

לאחר שימוש במוצרים של דורון קוסמטיקס, MAGIColic CLEANSER , PIMPLE FREE, אני יכול לומר שהתוצאות מדברות בשם עצמם. עור הפנים מתנקה בצורה נהדרת וללא תופעות לוואי, כאשר השתמשתי בתכשירים, הרגשתי מקצועיות רבה של היצרנים, הריח, המרקם והאפקט היו יוצאים מן הכלל. וכשהעניין נוגע לתוצאות - מהממות! אני שסובל מאקנה זמן ממושך והשתמשתי בים מוצרים במחירים מופקעים שהתוצאות שלהם לא רק שלא הניבו פירות אלא שהפירות נבלו והאקנה המשיך להתפשט. אחרי שימוש במגוון מוצרים מדורון קוסמטיקס האיזורים הפגועים בפניי קטנו ואף הגיעו לשלב היעלמות כמעט לגמרי! אני ממליץ בחפץ לב על החברה המצוינת הזו. אל תלכו, תרוצו אליהם!

מקס א ביקורת מאומתת

המוצר הנהדר לפסוריאזיס – PSORInature – ממש שינה לי את החיים

שלום לכם, אני רוצה להודות על המוצר הנהדר לפסוריאזיס שאתם מייצרים. PSORInature - זה ממש שינה לי את החיים. אחרי שימוש קצר מאוד השינוי היה מקצה לקצה. אני הייתי במצב לא טוב וזה הפריע לי שנים בעבודה בתור שף. אחרי כמה ימים ממש פשוט נעלם היובש והגירודים. אין דברים כאלה! תמשיכו לעזור לכל הסובלים מהתופעה. אמן.

שי ע ביקורת מאומתת

כבר בשבוע הראשון ראיתי שיפור מטורף!!

תקופה ארוכה שסבלתי מפוסט אקנה, כתמים בפנים ועור פנים שמן ובעייתי. ניסיתי המוןןן קרמים שלא עזרו ולא הביאו לשום שינוי ושיפור עד שהגעתי למוצרי טיפול הפנים של דורית, PIMPLE FREE, התחלתי להשתמש בהם וכבר בשבוע הראשון ראיתי שיפור מטורף !! הכתמים החלו להיעלם , הפסיקו לצאת לי חצ׳קונים בכל שני וחמישי והרגשתי שעור הפנים שלי מתחדש ונהיה חלק ונקי . אין לי מילים .. ממליץ בחוםםם !!

יוליה פ ביקורת מאומתת

להגיד שהקרמים טובים, זה לא להגיד כלום! הם פנטסטיים!

דורית תודה רבה על הקרמים! להגיד שהם טובים, זה לא להגיד כלום! הם פנטסטיים! הם עובדים ובגדול! מצרפת תמונות של הבדל מדהים תוך יומיים.

דניאל א ביקורת מאומתת

סוף סוף משהו שעובד????

תקשיבו, זה לא יאומן! כל השומניות והפצעים האדומים נרגעו ונעלמו תוך ימים. זה ממש הפריע לי כל השנים בתקופות מסוימות יותר גרועה. זה ממש פלא איך הכל נהיה חלק ואחיד. רק-PINK MIRACLE.

מלכה ג ביקורת מאומתת

כבר שנים אני סובלת מורידים בולטים – שום דבר לא עזר

VIVA VAIN זה ג'ל שהשתמשתי בו ממש עזר לי. כבר שנים אני סובלת מורידים בולטים וניסיתי כל מה שאפשר - שום דבר לא עזר. השימוש במוצר שלכם הקיל על התופעה מאוד וצמצם את הכאבים והנפיחות שהיתה. אני רוצה להודות לכם מאוד ולהגיד שצריך להתמיד ולהמשיך עם המוצר לכל החיים.